Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TYÜTYI2006

    tag

    válasz Bodor #14694 üzenetére

    Engem például konkrétan a rendszerbetöltés is érdekel, eléggé fontos szempont az is. Az MSI P35 Neo2 Fir lapomnál Windows7 Ultimate X64, a számítógép bekapcsoló gombjának megnyomásától számítva, 4-5 perc között. kb. 4,5 perc. Régebben is hallottam már SSD-kről. Tavasszal egyik garázsszomszéd mondta a gépét, pl. 8 magos AMD, HD nem tudom milyen gamer kártya, 2 db 1 TB-s HDD, és 128 GB-s SSD. Az SSD-t a Win7 7,7-esnek értékeli. Ez volt az első lökés irányába. A második hogy nyáron, és azóta több PC-t is hirdettek úgy, pl. hogy a számítógép bekapcsoló gombjának megnyomása után akár már 8-10 másodperc múlva internetezhet is. Az kérdés hogy Win 7-tel igaz e, vagy csak 8-cal. Persze a gyorsabb program indítás is számít. Win 8-am egyhamar biztos nem lesz. A napokban, már nem tudom melyik webáruház oldalán, és melyik SSD-nél a 3 közül, de valaki írta hogy 4770K-val win7 Ultimate 15 másodperc. Ha mondjuk elkezdenék jobban utánaolvasni a 3-nak, Samsung 840Pro, Kingston v300, és hyper x, írnak e ott olyant, hogy boot idő mennyi UEFI-s lapokon? Vagy van különbség ebben az SSD-k között? Amikor haveromnak említettem a 8-10 másodpercet, nem akarta elhinni, pedig tényleg több helyen olvastam, persze 20 alattit is stb.

Új hozzászólás Aktív témák