Új hozzászólás Aktív témák

  • rooland

    senior tag

    Sziasztok!

    Teljesen SSD szűz vagyok, első SSD-met szeretném megvásárolni. Átfutottam azt az 1-2 kötelező olvasmányt amit linkelgettetek itt az érdeklődőknek. Valamennyire képbe kerültem választás előtt. De mégis kérném a véleményeteket mit tanácsolnátok mit vegyek?

    Kifejezetten hétköznapi felhasználásra kell, Windows7 futna róla. 80% netezés, 20% játék a felhasználás kb nálam. Semmi videoszerkesztés vagy nagy másolgatások, tehát nem szintetikus tesztek csodálása céljából venném. Csak az operációs rendszert, illetve 3-4 általános hétköznapi program telepítését tervezem rá. ~120Gb-os megfelelne a tapasztalatok alapján, esetleg sok/kevés (nehogy később kevés legyen)?

    Ezek tudatában abban kérném a segítségeteket, hogy mik között érdemes nézelődni. Márka, típus, SATA2/3, bármi egyéb fontos opció. Gyártót tekintve nekem mindegy, a lényeg hogy megbízható legyen, gyors a hétköznapokban és természetesen a lehető legolcsóbb vétel. Esetleg van-e "bevált" bolt, ahol jó árban lehet venni megfelelő SSD-t.

    Előre is köszi,
    R.

Új hozzászólás Aktív témák