Új hozzászólás Aktív témák

  • Smithy1986

    tag

    Sziasztok!

    Adott egy Asus VivoBook X507MA-BR014T amiben gyárilag a hardver igencsak furcsa kombinációban van. :))

    A lényeg, hogy az 1 Tb-s 5400-es merevlemez helyére szerettem volna rakni SSD-t, de találtam az alaplapon m.2 csatlakozást.

    Hivatalos infóm nincs, hogy nvme vagy sata, de pl.: >ITT< azt írja, hogy SATA m.2 SSD-t támogat.

    Így megtartanám az 1 Tb-ost háttértárnak, a m.2-be pedig szeretnék kérni ajánlást.

    Mennyi az a maximum ár amennyit szánsz rá? - 10-20 k között
    2. Mekkora SSD-re van szükség? - 240-260 Gb
    3. Asztali gép vagy laptop, SATA3 vagy mSata vagy M.2 a csatlakozó? - m.2 SATA ha minden igaz
    4. Pontosan milyen alaplappal lesz használva az SSD? (Pontos linket kérünk a gyártó oldalán) - pontos nincs csak ez X507MA vagy EZ a teljes x507 sorozathoz van, és itt csak m.2 SATA-s verzió van (gyanús hogy tényleg m.2 SATA-s kell bele)
    5. Hány év garanciával rendelkezzen az SSD? (3/5/10 ? Kérünk NE azt írd, hogy minél több, hanem döntsd el, mert kapcsolatban van az SSD-re szánt összeggel!) - 3 is elég
    6. Átlagos, vagy professzionális felhasználásra kell-e az SSD? - Félprofi. CAD fájlok megtekintése, és szükség esetén módosításához szükséges. (PC helyett ha úton vagyok)

    Hu nagyon köszi, már csak azt hogy elolvastad! :R

    [ Szerkesztve ]

    --- Nil admirari | Semmin se csodálkozz {Horatius} ---

Új hozzászólás Aktív témák