Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Bodz #62498 üzenetére

    ha egy árban van a satával

    Igazad lenne egyébként, csak mint említettem, itt csak SATA és NVME van, de egyébként meg látjuk, hogy adott kategórián belül mekkora óriási különbségek vannak. Az persze melletted szól, hogy NVME esetén nem nagyon van ellenjavallt tipus, mint SATA esetén éppen a Kingston A sorozata. Biztosan nem az van, hogy ami NVME, az azonos szintet képvisel, a SATA-nál meg nincs így.......én nyilván Samsung minőségre szavaznék, mindkét esetben, de NVME esetén ezek nagyon túlárazottak, míg SATA-nál ez nincs így, max +20%, de ez normális.

    Csak hogy értsétek, nem kekeckedni akarok, hogy miért azt javasoltátok, amit, csak nekem valahogy a dolog logikája nem úgy jön át, mint nektek. :R Ez viszont nem baj, mert lehet ezekből a nézetkülönbségekből is profitálni.

    Nem érzem rossz döntésnek.

    Jogos, átfogalmazom. Szerintem nem az volt a jobb döntés. ;]
    A két jó döntés közül talán picit jobbnak tűnt volna a másik választás, jelen felhasználói igények ismeretében legalábbis. (ez még szofisztikáltabb) ;)

    (ja és tegyük hozzá, hogy ez csak egy laikus vélemény volt, mármint az enyém) - szerintem ez van ott az aláírásomban is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák