Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    válasz Bodz #57561 üzenetére

    Raymond, Bodz köszönöm! Mindenki meggyőzött arról, hogy az SSD-k kiválasztásaiban újratevezést kell végrehajtani.
    Nem ismeretlen számomra az SSD, talán a win7 megjelenésével lett az első Intel. Jelenleg is szolgál 2 db a lecserélendő gépemben, amik Sentinel szerint ilyenek, pedig a Samsung 840 Pro már 6 éves és lett gyilkolva rendesen:

    Pár éve nem követem nyomon a technológiát és a fórumokat, véleményeket, teszteket sem, így sík hülye vagyok a mostani kínálathoz.
    A tervezett új konfigurációmban Gigabyte Z390 AORUS MASTER lap és I9-9900K CPU lesz, bele / mellé keresek SSD (HDD)-ket.
    Milyen alaplapot vegyek fórumban már elkezdtem feszegetni a témát, de olyan válaszokat kaptam, ami teljes mértékben elbizonytalanított. Részletek itt olvashatók.
    Pl.:
    * "közvetlen környezetemben rövid időn belül sorra haltak meg a M.2-k", :F
    * "Kompatibilitási problémák elég gyakoriak , illetve a SATA portot (BUS -t amit az M.2 használ) már nem lehet használni" - fogalmam sincs ez mit jelent a gyakorlatban :F
    * "EVO 970 szériás SSD piszkosul tud ám fűteni" - ok, de a 970 EVO, 970 EVO Plus, stb. nem fűt annyira :F
    Szóval mi a fentiekről a véleményetek? Ha hosszú élettartam a cél.

    [ Szerkesztve ]

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák