Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Amazonas #52580 üzenetére

    Miért én írtam olyat hogy mondtátok hogy nem jók, nem :DDD :)

    (#52581) Graphics

    Ez érthető és jó is
    De csak adattárolásra ilyen kicsi különbségek miatt egyáltalán megéri akár egy forinttal is többet költeni

    Elismerem hogy azok jobbak de számít ez?
    Számít ez ha egyszer rámásolja az ember és évekig nem nyúl hozzá

    Szerintem ilyen szempontból legjobb egy olyan lenne ami mentes minden széria hibától, és minél hosszabb garancia van rá

    Sarkos példa lehet kapni 30forintért is egy doboz gyufát meg lehet kapni 40Ft-ért is, kettő között annyi különbség van hogy 2mm hosszabb az egyik, de csak egy szélcsendes szobában egy gyertya meggyújtására van használva. Megéri megvenni a drágább gyufát ebben az esetben, nem.
    De ha van a 30Ft-os gyufa meg van egy 50Ft-os ami jobban be van itatva így jobban tűri a szelet, túrázáshoz már mindenképpen a drágábbat kell
    Arra akartam kilyukadni hogy a felhasználás jelege szabja meg hogy megéri vagy nem

    (#52579) varmi2

    És ő melyik kézzelfogható bolthoz adja a garanciát
    Mert volt már az aprón hogy egy ilyen megbízható eladó egyik napról a másikra abbahagyta, és mintha olyat olvastam volna hogy az országból is elment külföldre dolgozni. És ugye a garancia egyből nem volt már garancia
    Bolt is megszűnhet de csak nem egy emberen múlik minden

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák