Új hozzászólás Aktív témák

  • Bálint85

    senior tag

    válasz Bodor #4899 üzenetére

    megjegyezném rendszernek használnám win 7 alá + erre telepíteném fel a játékokat+ progikat.

    azért ezeket választottam mert:

    - a 256gb -osok sokkal gyorsabbak mint a 64 vagy a 128 gb -os.
    - szekvenciális teljesítményt és az IOPS nézve ezeké a legmagasabb.
    - samsungra és a Patriotra 5 év , a Transcendra 3 év gari van ha jól tudom.

    - a Patriot van az első helyen mivel teljesítménye,tartósság, gari idő igaz 3 év ha jól tudom de ez azért árban is sokkal drágább mint a többi gondolom nem hiába.
    - második a Samsung 840 pro mivel teljesítménye, gari idő 5 év , de tartóssága a NAND chipek miatt kevés. /830 -s lasabb az összesnél/
    - - Transcendról mintha azt olvastam volna ,hogy nagyon melegszik meg nem is olyan ismert márka ezért ez a 3. helyen áll nálam. ezeknél lassabb, nem ismert márka, tartósságában nem is annyira bízom.

    azt megtudná valaki írni ,hogy mi annak az oldalnak a neve ahol több ssd -t videókarit , procit stb ki lehet választani 1 - 1 -et és össze lehet hasonlítani a teljesítményüket, valami külföldi oldal de nem jut eszembe a neve. még itt ph-n írták.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

Új hozzászólás Aktív témák