Új hozzászólás Aktív témák

  • szpali

    addikt

    válasz Frawly #45428 üzenetére

    Nincs 2,5" helyem. Laptopot használok külső monitorokkal, mivel több helyen is szoktam dolgozni.
    Vettem egy használt Dell XPS 15-öt és nem voltam elég körültekintő. :N
    Az eredeti tervem az volt, hogy a korábbi gépemből az 500-as Samu 850evo-t beteszem a HDD helyre, és az m.2 slotban pedig elketyeg az 512-es, de ebben a típusban faltól-falig akksi van, így pechemre nincs kialakítva a sata3 port (bár az alaplapon rajta van valami mini csatlakozóval, csak sajna a hdd/ssd helyét az akksi folytatása foglalja el :U)

    Mivel 1-1 meló után 70-80gb raw képpel is haza tudok menni, ezért a nyári szezonban 2-3 egymást követő hétvége után meg vagyok lőve, hamar betelik az 512-es...
    Van most egy 2x1TB és egy 2x750GB RAID0 tömbőm 2,5-es lemezekből raidsonic házban, de csak usb-ről instabil a működése és a lemezek felpörgetése is időbe szokott telni és addig az adott alkalmazás szépen homokórázik vagy "nem válaszol"-ba ugrik át. Szóval ezt a macerát szeretném áthidalni egy árhely duplázással,
    de nagyon úgy nézem, hogy életem egyik legfájdalmasabb kiadása lesz egy 22x80mm-es nyákért :O
    .

    iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

Új hozzászólás Aktív témák