Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    Eddig több laptopba tettem SSD-t. Mind Kingston volt, az enyémben V+200 van, bevált. Család másik, már 10 éves gépébe egy V300-at, ez is tökéletes, szinte feléledt tőle a gép. Viszont egy második V300, amit ismerős gépébe tettünk, nem igazán gyorsította fel úgy a rendszert, ahogy azt vártam volna, azt mondanám, h csalódás lett. Az enyém egy Dell, a másik egy Lenovo, amiben pedig nem vált be, egy Asus. Ugyanakkor ez az Asus szerintem egy f**adék széria, melóhelyen mindnek lóg a bele, ilyen 100k-s kategória. Elképzelhető, h nem az SSD "hibája" az, h nem gyorsult semmit a cucc?!

    Most egy jó 10 éves Acer Extensa 5220-ba szeretnék kolléganőnek SSD-t tenni, 240GB körülit, de parázok, h esetleg ebben sem válik be. A gép egyébként kb. ugyanolyan specifikációkkal rendelkezik, mint az itthoni Lenovo (1.6Ghz Core2Duo/2GB ram).

    Kingston SSD miért nincs az ajánlottak között?! Én nagyon szeretem a termékeiket, a fenti egy kivételével mindig bevált, ráadásul ott lehet, h nem is az SSD a ludas.

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák