Új hozzászólás Aktív témák

  • gaara01

    tag

    válasz radi8tor #37707 üzenetére

    Nekem első sorban általános használatra kellene, mint böngészés, 1-2x Photo Shop és napi rendszerességgel CS:GO.
    Ami még említést érdemel ez ügyben az a böngészés részletei. Akad, hogy szükséges akár 30 oldal megnyitása is egyszerre. Olyankor egy darabig a memóriám 100%, majd visszacsökken, viszont a winyomat rendkívüli mód leterheli. Épp emiatt vásárolnék SSD-t. Ez a fajta böngészési szokás, nem válik idővel hátrányommá egyik SSD esetében sem?
    A megnyitott oldalak többségében nem szerepel sem videó és túl nagy képek sem.

    Elolvastam az általad mellékelt cikket, melyből sok minden nem jutott el az agyamig, viszont az, hogy a Kingston V300-ast nem ajánljátok, ezzel szkeptikussá váltam a Kingston UV400-ast illetően. :F

    Tőled, és tapasztaltabb emberektől is kérdezem, Ti mit ajánlanátok ebben a max. 13k ft-os költségkeretre?
    3 év garancia elég nekem. Nem fizetek emiatt többet. Laikusként több problémát látok a garancia kergetésben, mint elnézni mellette, főként ilyen összegben. (Nyilván nem a gyári hibás termékről beszélek.)

    Nem tudom mennyit számítanak az írási/olvasási számok, viszont úgy gondolom, hogy minél nagyobb annál jobb.

    Várom tanácsaitokat a fentiek fényében. :R

Új hozzászólás Aktív témák