Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz atesss #31589 üzenetére

    Megnéztem a Samsung honlapján is 5 évet ír erre a modellre is. A leírás közepén ott van a futó csajnál az 5 év a képen is és a szövegben is.

    Megnéztem egy hivatalos magyar nagyker (Ramiris) honlapján is, és ott is 60 hónapot írnak.
    Illetve az is fel van tüntetve, hogy mely termékcsoportoknál milyen módon működik a kiterjesztett jótállás, és ezek alapján a Samsung SSD-k esetében nem szükséges a regisztráció, viszont értelemszerűen CSAK a Magyarországi Samsung képviselet által forgalmazott termékekre érvényes a kiterjesztett jótállás.

    Az mindenképpen kamu a bolt részéről, hogy arra a termékre csak 3 év jótállás jár, mert vagy 1 évet vállal a Samsung Magyarország (ha külföldi beszerzés) vagy 5 évet, ha rajtuk keresztül jött a termék.
    Persze lehet bolti garancia is, ez viszont kérdéses, mármint, hogy meglesz-e a bolt még 5 éven belül.
    Én érdeklődnék a Samsung ügyfélszolgálatánál (sorozatszám alapján én is meg tudom nézni, hogy nem-e a fenti nagykerből lett véve), hogy szerintük ez a termék konkrétan tőlük lett-e véve, ha igen, akkor biztos az 5 év.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák