Új hozzászólás Aktív témák

  • Shifty01

    tag

    válasz Qru #18676 üzenetére

    Elnéztem a 910 a SF.
    A fent leirt vezérlőkről mit kell tudni?
    Rendszer futna róla és pár játék.

    Amugy korrekt kis csapatnak tünnek emailre kb azonnal válaszoltak telefonba nis normálisak, és segitőkészek.
    Nagyker árakon forgalmazzák garancia papirral és mindennel együtt. Viszont a házhoz szállítás 2ezer Ft szoval én inkább majd felmegyek vonattal BP-re és személyesen átveszem azt csak akkor fizetek ha láttam minden papirt és tényleg azt kapom-e amit kértem.
    Viszont az még nem tiszta, hogy miért éri meg nekik nagy ker áron adni a cuccot, de végülis 1 próbát megér. Viszont csak bizonyos cuccokat forgalmaznak mivel lista alapján dolgoznak, ezért hiányos a kinálatuk. viszont megtaláltam náluk a kiszemelt házat sshd-t és alaplapot is igy sporoltam cirka 10 ezret amibe belefér egy 250es ssd. (alapbo l20at szántam volan rá de ha 23ért hozzám vágnak 1 250eset hülye lennék mondani azt, hogy kösz nem ink veszek ugyan ennyiért fele akkorát. Viszont nem mind1 milyen az amit ennyiért kapok ezért kérdezem tőletek.
    Qru sokat nem árultál el sajnos a vezérlőkkel kapcsolatban sem magukkal az ssd-kkel kapcsolatban, hogy mire képesek.

    Tehát futna rajuk 1 win 7 vagy win 8.1 és pár játék ennyi az egész.(mivel 240gb-s lehet nem pár játék lenne hanem több is de majd ez elválik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák