Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyek2

    senior tag

    válasz maestro87 #34656 üzenetére

    Már telepítésnél is észrevettem az azonosságot, és derültséget is hozott egyből. :)
    A KMPlayer már szó szerint dühít.
    A reklámokat még megoldottam, létezik crack a kizárásukra. Ugyan így az oldalablakra is. Na ott nagyon elrontották, enyhén szólva. Iszonyatosan dühített, de utána megtaláltam a szóban forgó crack-et, és egy ideig oké volt.
    Eztán jött a minden indulásnál előbukkanó frissítési ablak. Hiába nincs új verzió, de frissítsd... Akár minden órában.
    Oké, "b_szódj meg" gondoltam, nem veszek tudomást róla... Na de kib_szta a biztosítékot hogy miféle kémprogramok ássák bele magukat a rendszerbe az új verzióknál.
    Ráadásul módosítja a böngészőt, és még azon túl ki tudja mit... Ez már több a sok(k)nál.
    Megelégeltem.
    Szerk: Cikk is található a témában arról, hogy a kémprogram úgy települ, hogy nem közli a telepítő személlyel a szándékát. Ergo a KMPlayer fejlesztői kémkednek. A vírusírtó definiálta is.

    Sk8erPeter: Én nem akarlak, és nem is tudnálak befolyásolni, hogy más véleménnyel légy a vlc iránt.
    Sorolhatnám, de egyszerűen más a felhasználási környezete nálad és nálam. Ergo mindegy én mit mondok, mindegy te mit mondasz, neked bejött, nekem nem. :) Azért létezik millió+1 féle lejátszó, hogy mindenkinek lehetősége legyen megtalálnia a megfelelőt.
    Pkusz ha elkezdeném írni, miért nem felel meg nekem, akkor becsatlakoznának a vlc-fanok, és le lennék oltva , pedig csak egy új lejátszóért jöttem a topikba. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák