Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor128

    aktív tag

    válasz gabor128 #3336 üzenetére

    Üdv!

    Olyan hang editáló progit keresek, amiben az 5.1 minden csatornáját lehet külön szerkeszteni.

    ssolitude ajánlotta az audicaty progit. Megnéztem, jó kis progi, de nem tudja azt ami nekem kell. ssolitude bizonyára félreértette, amikor a Cool2000 progihoz hasonlót kerestem, mert ott 4 csatorna van, melyek külön editálhatók és az egész összemixelhető.

    Audicaty:
    Lehet benne nagyon sok csatornát létrehozni, de azt már nem lehet beállítani, hogy az 5.1-nek melyik csatornáján szóljon az adott hangfájl. Ebben a programban bal, jobb, vagy sztereót lehet összesen, meg a sztereo hangfájl két csatornáját lehet össze illetve szétszedni.
    Nekem, mint említettem, olyan kell amiben több csatornára létre tudok hozni ill. beimportálni hangfájlokat (wav, mp3) és meg tudom mondani, hogy az 5.1 6db csatorája közül melyiken szólaltassa meg az adott csatornát. A végén ezt valahogy összemixelni és lejátszáskor az általam létrehozott fájlból különböző hangszórók szólalnának meg.

    Egyébként az audicaty jó program, nagyon sok effekttel, ingyenes és magyar nyelvű.

Új hozzászólás Aktív témák