Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Kezdő vagyok #22992 üzenetére

    handbrake egyedül a gpu gyorsítást nem tudja, én jópár fizetőset/ingyeneset végignéztem pár hete de végül ennél maradtam, mindegyiknél találtam valami nagy hiányosságot az olyan funkciók terén amit alapnak tartok (dts-hd hangsávnál lássa és választható legyen külön a core és a hd, legyen olyan hogy a kiválasztott hangsávot ne kódolja újra). A fejezetek átnevezését meg talán nem is láttam egyikben sem a handbrake-en kívül.

    Azért amit még szerintem érdemes lehet kipróbálnod pl: Freemake video konverter, Pavtube ByteCopy, Aiseesoft Total Media Converter Platinum, dvdfab. Nem tudom milyenek az igényeid lehet neked más fog tetszeni.
    A xilisoft programja pl ugyanaz mint az imtoo fel is vannak tüntetve egymás felületén. A többi amiket néztem odin, besthd, 4media, leawo, itoolsoft, holeesoft is feltűnően hasonlítanak egymásra vagy ugyanaz csinálja mindet vagy van valami konvertáló program író sablon :D
    A winx-ek nagyon nem jöttek be általában egyikben sem lehet még hangsávot választani se.

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Új hozzászólás Aktív témák