Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz brd #14132 üzenetére

    És nem tudom. Te hoztad fel ezt a 40%-ot. Egyébként meg a tárolás az amikor se fogyasztó se töltő nincs rádugva. Mivel a notiban van, ez nem ál meg a mindennapi használatkor. Altatva hurcolás, el-el tünedező 220 amikor töltőről pörög, sima használatból eredő töltés lemerülés, had ne soroljam mennyi minden történik vele 3 hónap alatt, és mennyi minden nem azzal, ami a polcon figyel.

    Melyik a jobb egy 40perces aksi ami talán megéri 3. szülinapját, vagy egy 2 órás ami 2évet kiszolgál?

    az idézetes szöveg szarkazmus volt ...

    Ellenérv? Mondjuk mutass egy aksi/gép gyártót ami csak 40%-ra tölti fel az aksit, mert ezzel minimalizálható az öregedésből eredő kapacitáscsökkenés. Értem én hogy ez papíron jól mutat, csak gyakorlati haszna nincs. 1 év alat többet veszít a kapcitásából a töltési ciklusok számossága miatt, mint azért mert 100%-on van a töltöttségi szintje. Soha egy szóval nem álítottam, hogy a 40%-os rosszul viseli a polcot, de a mindennapi használatban a 100% a jó, elfogadható/elvárható.

    [ Szerkesztve ]

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák