Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz atti_2010 #40153 üzenetére

    "és mint írta nem CPU erőre van kimondottan szüksége hanem IGP." Hol írt ilyet? Csak emlékeztetőül:
    "Mire használnák:
    -Házi videó szerkesztés/kódolás
    -Irodai munkák.
    -Böngészés
    -Multimédia.
    "
    "Hiába tesz bele méregdrága I7-et az IGP abban is a béka popója alatt tanyázik csak még többet fogyaszt"
    Én a te hozzászólásodra reagáltam miszerint az LGA1155 "kifutó foglalat" ...... mellesleg egy I7-el a kezemben magasról ... a 4X erősebb IGP-re. :)
    "4x körbevizeli a az Intel hd bármelyik tagját" Mégis ugyan úgy ér sz.. sem ér játékok alatt. És nem is fog gyorsabban pörögni a film vagy a böngésző tőle.
    "Ha megfigyelted egy filmlejátszás alatt is kevesebbet fogyaszt az Intelnél." Hol figyeljem meg? Mert amit az előbb beszúrtam képet azon épp nem az látszik (vagy az is egy fizetett ....)?
    De mindegy is ez már nem arról szól hogy Daert-nek mi lenne jó ......... légy boldog az APU-val én meg elleszek az I5-el. ;]
    ui: Hozzáteszem nem vitatom az FM2 erényeit de az általad (szerintem) túlzó istenítése és a másik oldal lehordása enyhe fanatizmusra enged következtetni. Mint írtam csak ezért reagáltam (de már bánom se eleje se vége).

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák