Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bakayaro

    csendes tag

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    A napokban, amint megtalálom a tökéleteset :)
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    Maximum 230000 Ft
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy tanulás szintjén)
    Otthoni és munkahelyi felhasználásra is (adobe termékek használata, programozás)
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Maximum nagyon ritkán használnám erre a célra de valószínűleg nem a legújabb játékokat és csak ritkán, szóval nem mérvadó.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    15.6" matt és IPS panel lenne a legjobb de ha fényes vagy 13-14"-os az sem a világ vége :)
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Minimálisan.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Nem szükséges OS.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Tárhely min 500 GB, SSD nem lenne rossz de ahogy elnéztem az árakat elég erősen megdobja. Ha lehet bővíteni az a legjobb, mert akkor a későbbiekben tennék bele.
    RAM >= 4 GB.
    Optikai meghajtó nem szükséges.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Nincsen.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Új gépet keresek.

    Én ezt néztem ki, elég kedvező az ára, nem tudom hogy tudtok e jobbat ajánlani, vagy hogy van-e bármi tapasztalata/véleménye valakinek erről a gépről?
    http://www.edigital.hu/notebook/lenovo-ideapad-z51-70-80k6019fhv-notebook-realsense-3d-kamera-feher-ezust-p504416.html

    Előre is köszönöm a segítségeteket:)

  • Bakayaro

    csendes tag

    válasz QwErTy42 #113027 üzenetére

    Köszönöm a tippeket mindenkinek:)

    QwErTy42:
    Azt esetleg meg tudnád mondani, hogy a linkelt lenovo-val mi a baj? Rossz konstrukció? Azért érdekelne, mert a vga és a proci is jobb benne, ráadásul árban is kedvezőbb de nyilván szart nem akarok venni, csak nem találtam róla semmit igazán.

Új hozzászólás Aktív témák