Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz AxBattler #36585 üzenetére

    A laptop a haveromnak lesz, szóval ezért nem írtam le mindent, de sztem leírtam pár támpontot

    1.) 3-4 nap múlva
    2.) Írtam, 170 ezer Ft, max 2-3 ezer plussz
    3.) Játék (Skyrim, LOL), blogolás, videóvágás casual módon, és photoshop
    5.) Minőség egy hajszállal fontosabb )3 év garinak nagyon tudnék örülni, vagy mondjuk egy minőságibb háznak )alu, magnézium)
    6.) Jó lenne ssd, nem feltétel
    7.) minimum 1366x768, 14-15", és inkább matt, de a fényes kijelző sem kizáró tényező
    8.) 3kgnál könnyebb legyen
    9.) Win8, nélküle nem érdekel, még ha olcsóbb is külön venni (ne tőlem kérdezd miért)
    10.) 4gb minimum, ddr3 persze, és jó lenne optikai megható, tárhely 500gb winchester, ha lenne egy ssd benne az jó lenne, de nem szükséges
    11.) HDMI, webkamera, ha lehet macbookos billentyűzet (vmi olyasmire gondol, hogy a billentyűk között legyen hely)
    12.) Csak intel cpu, dedikált vgaval (amd vagy nvidia mindegy, de mondjuk egy geforce gt630 szintet üssön meg), és vmi jó márkájú gép legyen (DELL, HP, Toshiba, Lenovo, de legalább egy Asus). Ha i3-as a proci, akkor 155nél ne legyen drágább, akkor már inkább i5-s legyen
    13.) ezeket néztem
    14.) Csak új

    Kösz a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák