Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    1. Mikor lenne esedékes a vásárlás? jelen pillanatban
    2. A gépre szánt összeg forintban? 100-150e Ft
    3. Felhasználás? Alapvető internetezés és böngészés, yt videók stb.
    4. Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? nem használnám
    5. Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? min 15,6coll
    6. Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? nem, csak szobában asztalon
    7. Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Win párti vagyok
    8. Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége? ez igazából kb. mindegy, annyi lenne a lényeg, hogy bővíthető legyen
    9. Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) nem igazán van
    10. Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) csak új

    nagyjából szeretném a keretekhez mérten a leg"időtállóbb" dolgot kihozni, egy 10+ éves Lenovo y570 harci szolgálatait nyugalmazná az új gép

    ennyiért a mai világban nem várok csodát természetesen, annyi lenne a lényeg, hogy alapvető internetezésre, yt-ra és levelezésre lehessen használni és min i3 vagy akár i5 proci legyen benne (tudom nem biztos, hogy szükséges, de jó ha kitart pár évet ha most picit többet beleinvesztálok) ill. a minél több garit is nézegetem, hogy melyikhez milyen van :)

    köszönöm, ha tudtok segíteni

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák