Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz MrCsiT #23686 üzenetére

    kiestem a szerk. időből:
    Ezt a lejátszási furcsaságot nemcsak wifin, de gigabites kábelen is "tudja" az LG TV. (webOS 2.0 van rajta, azt hiszem, szóval nem az újabb fajta, és az nem is létezik erre a TV modellre.) A NAS egy 716+, szóval nem arról van szó, hogy a TV nem kapna meg bármilyen információt elég gyorsan.
    Fentiekkel együtt, Syno mellé a legjobb ingyenes appnak tartom a Plex-et jelenleg, arra a célra amire nekem kell: TV-n lejátszani a hálózati tárolóról egy-egy filmet időnként.
    Amit nem tud, az az .iso formátum lejátszása. (Ehhez már úgy tűnik vennem kellene egy 30e Ft körüli médialejátszót, de nincs annyi iso-m, hogy rászánnám az árat.)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • Borisz76

    veterán

    válasz MrCsiT #23686 üzenetére

    Szia.

    Én kb 3 évig használtam a Sharkoon 5 lemezes fiókját , RAID5-ben , 5*2 TB lemezekkel , PC-re kötve e-sata csatlakozóval. Csak torrenteztem rá.

    Adatvesztésem soha nem volt de a vége felé idegesített, hogy heti rendszerességgel újra kellett ellenőrizni az állományokat.

    Ez a hiba inkább a megfelelő bekapcsolási sorrend miatt volt.
    Normál esetben Sharkoon majd a PC.

    Ha fordítva kapcsoltam be , akkor lehetett ellenőrizni újra a torrenteket.
    Mindezt távvezérléssel csináltam Németországból. Ki be kapcsolgatást meg a párom vagy a fiam intézte.
    Ott voltak az új filmek , mesék. Ha nézni akartak valamit csak bekapcsolták.....sajnos nem mindíg megfelelő sorrendben.

    Emiatt nem tudom , hogy filmezés közben akadt volna vagy másolás közben eldobta volna a kapcsolatot.

    Egyszer teszteltem, hogy sebességre mit tud, de akkor meggyőző volt.

    A Sharkoon egységből 4 lemezt pedig már az új DS918+ -ban használok tovább, szintén torrentre.

    [ Szerkesztve ]

    Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

Új hozzászólás Aktív témák