Új hozzászólás Aktív témák

  • Vastika

    tag

    Sziasztok!

    Nem találtam hirtelen megfelelő fórumot, ezért itt kérdezem meg... Ha átirányítotok a megfelelő helyre, az sem baj ;-)

    Van egy QNAP NAS-om, és Twonky-t használok DLNA szerverként. Ami, ha fut, 100%-on eszi a procit :-(

    Ha egy ideig nincs bekapcsolva a TV vagy a médialejátszó, akkor "elalszik" a Twonky, és szinte nincs is procihasználat, de amint bekapcsolom akár csak a TV-t, és gondolom az a háttérben keres DLNA kiszolgálót, a NAS-on elindul a Twonky, és eszi a procit, amennyi van.

    Telepítve 6-os volt, azt letiltottam, és az alkalmazások között feltettem a 7.2.70.0 verziójút. Nem javult meg.
    Az adatbázis építgetése befejeződött, és még adtam neki pár napot ;-) , nem javult meg.
    Áttettem egy másik könyvtárba minden cuccot, amit megosztok vele, nyomtam egy gyári beállítások visszaállítását a Twonky-nak, újraindítottam, újraépítette az adatfájlokat, még adtam neki pár napot - nem javult meg.

    Mi okozhatja ezt? Nagyon zavar, mert ha be van kapcsolva a TV, 100%-on megy a proci, és így a ventilátor is fel-felpörög... Ne zajongjon nekem, meg ne is egye semmi a procit, mert milyen dolog az?! ;-)

    Minden ötletnek nagyon örülök!

    Üdv: Vasti

Új hozzászólás Aktív témák