Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phoenixres

    junior tag

    válasz b1sti #111926 üzenetére

    A véleményem az hogy egy rtx 3080 mellett nagyon meg kell gondolni mit vesz az ember.
    1 napot nézegettem monitor teszteket, ajánlásokat. Két monitor, igazából 3 van, és mind 3 az lg-től ami teljesen jó gamingre ezen a szinten is. 2 wqhs-s 144 hz-es és egy 4k 144 hz-es típus. Az ár sem mindegy, habár nekem gyakolatilag mindegy lenne de az ár értéket nézem továbbra is, meg mi az amivel menne kb 5 évet az rtx 3080. így a 4k kizárva.

    VA panel. Pár hibát kiküszöböl, amit a tn és az ips tud. Tn betekintési szögei nem jók, hiába a leggyorsabb modell, meg invertálódnak a színek. Az ips-ből ki lehet fogni black light bleeding-ben szenvedő monitorokat és akkor mehet az elállás. A va panelnál nincsenek ezek, de a pixel sebesség nem olyan jó és ghostingol. Nem mindegy melyik gyártótól nézi az ember az ajánlott modelleket. Ezt a hibát az lg és a samsung tudja a legjobban kiküszöbölni szerintem a megfizethető modellek között. Így esett a választás az LG 32GK650F-B
    modellre. Van ips modell is de az már majdnem 160k annyit nem éri meg nekem monitorra költeni.

    4k lg 144 hz ips lg.

    qhd lg 144 hz ips lg

    [ Szerkesztve ]

    Corsair 850W TX850M Cooler Master MasterCase Asus TUF GAMING B550-PLUS H500 Kingston 2x16GB DDR4 3200MHz HyperX Predator AMD Ryzen 7 3700X Be quiet! Dark Rock Pro 4 Kingston A2000 1000GB Adata SX6000PNP 512 GB WD EZEX 1 TB Acer Nitro XV272UPbmiiprzx Gaming RTX 3080 GamingPro

Új hozzászólás Aktív témák