Új hozzászólás Aktív témák

  • VateRicsi

    aktív tag

    válasz Dicker #37594 üzenetére

    Szia! Nem engem kérdeztél ugyan, de biztos nem bánod hogy a memóriakártyákról írok. Szóval a class utáni szám azt a minimum MB/s-t jelenti, amit a kártya minden körülmény között biztosan tud, de általában ettől gyorsabbak, legalábbis a minőségi darabok. Szóval előfordulhat hogy egy class4-est is sokszor 10 MB/s feletti sebességgel tudsz olvasni, csak valamiért néha leesik a sebessége. Ugyanakkor az a biztos ha class10-est veszel, mert az sosem lesz lassabb 10 MB/s-nél és a full hd videófelvétel miatt erre szükség is van, vagy akkor is jól jön ha egy 16, 32 GB-os kártyáról több ezer file-t kell beolvasni a galériába. Inkább kisebb kapacitású, de gyorsabb kártyát javasolnék, bár egy 16 GB-os class10-es is elég olcsó már. Annál nagyobbat azért sem vennék, mert sok eszköz csak 16 GB-ig kezeli a kártyákat és jó ha más készülékben is működik. Amit én használok: Samsung 16 GB. Amit még ajánlanék: Kingston 16 GB Ultimate X.

    ssd2: bocs hogy én válaszoltam, de sokat válogattam az sdhc-k között, jó ha más is hasznát veszi.

    [ Szerkesztve ]

    Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

Új hozzászólás Aktív témák