Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geri89

    aktív tag

    válasz NB2 #17533 üzenetére

    A Fabian Group-nak nincs kapacitása (főleg vidéken) klímát felszerelni.. Egyébként fix áron br. 62-ért szereli az Airfel-t 4m-ig, ami az átlagnál drágább, főleg úgy, hogy a szerelési anyagok az Airfel-hez adottak, egy konzol, a csőnek esetleg a műanyag csatorna ami kell pluszba..). Szerintem ezt a céget kb. arra hozták létre, hogy a multik el tudják adni a klímákat így is, hogy kell tanúsítvány, hiszen a Fabian-ost egyből a vevőszolgálaton adják, országszerte, mögötte meg nincs országos csapat....Az Airfel-re 1 év garancia van egyébként, utána az alkatrész nyilván kérdéses.. Egyébként ha találsz más klímaszerelőt, aki ad tanúsítványt hozzá, akkor megveheted azzal is a Metroban, és szerelheti más is.. a Garancia így persze más kérdés, na de 1 év alatt azért csak nem döglik be, ez nem akkora kockázat, főleg ha 66 vagy 75 a klíma ára

    [ Szerkesztve ]

  • Lauda

    félisten

    válasz NB2 #17533 üzenetére

    Nem értem miért jó az ilyen klíma. A szerelés ugyan annyi lesz mint egy normális klímánál. Inkább dobok rá még egy százast és legyen egy japán, ami elmegy 10-20 évet és biztosan lesz alkatrész, mint 100-ért egy szemetet, amire valószínű már a garancia sem fog élni, mert nem lesz akihez menj garos ügyben/nem lesz hozzá alkatrész stb stb.

    Zeki 1-2 év alatt nem tud 100 ezret félretenni? Ha nem , akkor sincs értelme ezt megvenni szerintem. Van az a közmondás, hogy nem vagyok annyira gazdag, hogy megvegyem az olcsót, vagy valami hasonló, ide pont illik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák