Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz NB2 #12652 üzenetére

    hát én ha kinézek az erkélyen van szembe velem úgy 600lakás és látom milyen ótvar gáz klímákat rakat fel mindenki, elvétve van 1-2 LG vagy Panasonic, Daikint nem is látok vagy normális japán klímát
    hamilton digital vortex meg ilyen általam sosem hallott márkákkal van tele és a kültéri kis méretéből ítélve mindenkinek 2,5kW alattit rakat be

    na mármost nekünk nincs és 4.en vagyok keleti fekvéssel amit úgy 11-ig süt a nap utána már soha de délutánra 33-34fok van jó melegben
    én ha klímát vennék nem ilyen gáz márkákat választanám hanem rendeset ugyanis szerintem nagyon nem mindegy ilyen böszmeg meleg panelt mi fog lehűteni, mennyi idő alatt és mennyi fogyasztással
    ja és hány évig bírja majd a kiképzést ilyen forróság mellett

    én Daikin alá tuti nem adom ha sikerül
    a többiek meg majd javíttatják a noname cuccokat 2évente

    így is a felszerelt klímák fele amit látok olyan módon van csövezve hogy eszméletlen gány munka
    lóg 2méter cső kint a fal mellett, a vízelvezetés össze vissza, áramkábel szeles időben ide oda leng szóval durva :D

    erkélyszomszédom 1 emelettel lentebb olyan ótvar klímát rakott fel hogy még egy emelettel fentebb is hallani hogy rezeg neki
    szívem szerint be is tiltanám az olcsó noname klímákat és csak normálisat engednék az országba
    meg a gányoló szerelőket megbüntetném...
    10.-en tavaly raktak fel egy klímát és a 4.-re hozzám csöpög le a víz pedig 1kockával odébb van csak gondolom rosszul mérték fel és a vízcsepp nem pont függőlegesen lefelé csöpög hanem ilyen távon elmozog akár 1métert is a szélmozgásnak hála

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák