Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolcsi1

    csendes tag

    válasz feco100 #33627 üzenetére

    Aztán elfelejtettem visszatérni az értékeléssel.

    A Fractal Arc Midi házról lenne szó, amit hát úgy röviden összefoglalva 'szarból várat" lehetne, megmondom miért:

    Az egész design-koncepció elképzelés nagyon jó lenne, ha a megvalósitás nem lenne ennyire gyatra.
    Ezt a házat csak olyannak tudom ajánlani aki egyszer (nagy nehezen) összerakja és többet nem kíván hozzányúlni.

    Én viszont szeretek mindig gépészkedni, finomítani a beállitásokon, eltalálni a hűtést, stb. Hozzám hasonlóaknak nagyon nem ajánlom ezt a házat! Pontokba szedve:

    + Szép, letisztult design
    + Jó szellőzés
    + Jó a belső kialakítás

    - Kritikán aluli gyártás minőség
    - A csavarokon elrontott menetek
    - Az oldal levételéhez nem árt egy testépítő múlt, mert rohadt nehezen pászol fel, de ha fent van úgy beszorul hogy leizzadsz mire letéped róla
    - Az egyik ventilátor egyáltalán nem forgott, ki kellett cseréltetnem
    - A ventilátor sebesség szabályozó gagyi, szinte hasznavehetetlen, mert vagy nem forog a ventil, vagy süvít és sebeszi pontosság kell a beállításához
    - Ehhez képest elég drága, ilyen árkategóriában már elvár egy bizonyos szintű minőséget az ember

    Na, hát ennyi igy hirtelen felindulásból, nem álltam meg hogy ne irjam le, mert már egy párszor leizzadtam a szerelése közben. Nade lassan már el lesz találva benne minden :DDD

Új hozzászólás Aktív témák