Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anti666

    aktív tag

    válasz Norbi46 #2071 üzenetére

    Az valóban igyvan hogy 12 hold vann fenn de az mégse mindegy hogy a "kütyü" 40 vagy 64 csatornás függetlenül attól hogy mennyivel komunikál

    Ha nem mind1, akkor mondd el h miért nem. Kijelenteni én is tudok. Egyébként meg múltkor a Dohány utcában álltam, kb. 15 percig vártam, de a 820 nem talált jelet! Ennyit a 40 csatornáról.

    Soft. Ver.:
    Diamond:Software Version: V2.0.E60.0.6.22
    X820:Software Version: V3.6.E07.6.6

    Ez szerinted számít valamit? Mi az ami kompatibilitási problémákat okoz a Diamond-on, talán nem indul el az ájgó? Elindul. Ennyit erről. A többi progi meg a WinCE60 miatt nem indul, mindkét PNA esetében.

    Egyébként a fenti szerintem nem más, mint a Wayteq meg a Diamond által megírt keretprogramnak a verziószáma, ha jól gondolom. Ez van a WinCE felett. De ha ezeket a processzeket kilövöd, vagy egyszerűen bebootolsz a winCE-vel, ezek a szoftverek sehol sincsenek.

    Én eddig a 770-esnek a keretprogiját nem sokat használtam, azonnal KILL paranccsal kilövi őket egy mortscript és egy saját felületű shell-em van, amiről számtalan programot tudok indítani.

    A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

Új hozzászólás Aktív témák