Új hozzászólás Aktív témák

  • Petester

    senior tag

    válasz -NOKIA- #652 üzenetére

    Ha egy kicsit visszaolvasol, én is ezen vacilálok, bár nem konkrétan ez a termék volt a hsz-em tartalma.
    Szóval, amire jutottam vele kapcsolatban: hardveresen eddig rosszat nem hallottam róla. Szerint minőségre a legjobb ebben az árkategóriában. Ami hiánya van, az nekem nem fontos. Pl. nem tud videót, képet lejátszani, nincs BT benne. Soha nem használnám, ha tudná sem... Viszont tudja a TMC-t, nagy a kijelzője és teljes EU térképpel árulják.
    Az értékesítési csomag mindent tartalmaz, ami kell, csak hálózati töltő nincs a csomagban. Viszont mivel autós naviról van szó, nem nagyon kell. Szivargyújtós töltő van a csomagban.
    A nagy hátránya a Navteq térkép. Amire egyelőre nem kaptam pontos választ, mennyire részletes. Nyilván nem egy IGO, de a Navteq oldalát megnéztem, nagyanyó kisfalusi házikóját a bükkben ház szám szerint megtalálta. :)
    Ami hidegzuhanyként ért, valószínű fizetős lesz a frissítése - ebben a felállásban már lehet nem olcsó. Bár kis hazánk nem fog egyhamar 100 km új úttal előállni... ;) A régieket meg már tudja. Árat nem tudtak mondani a frissítésre, mivel tavaly év végén jött ki, így nem kellett még bántani.
    A POI adatbázist viszont ingyenesen lehet frissíteni, de trafi infókat MO-ról még nem ismer.
    Állírólag nem lehet koordinátákat neki megtanítani a POI-re. De lehet, rosszul hallottam. Én is most tanulok bele, így a fele, amit néha olvasok, kínai... :)

    (ó\_!_/ó)

Új hozzászólás Aktív témák