Új hozzászólás Aktív témák

  • gipsztigris

    addikt

    válasz kovi831 #5420 üzenetére

    Akkor ugye Sygic van rajta? ....mert Wayteq-en hivatalosan nem futhat iGO, sem Primo. :-)
    Ha a Sygic-et akarod hasonlítani az iGO-val akkor olyan, mintha almát hasonlítanál a körtéhez. gyümölcs-gyümölcs, de semmi több. :)
    Nincs semmi baj a hackelt iGO-val sem (már amennyiben létezik ilyen ;) )!

    Nem kell félni a géptől. Ha első gép lesz, akkor úgysem fogsz megállni! Vegyél egy bármilyet, aztán majd a második gépedet az elsőnél szerzett tapasztalatok felhasználásával fogod megvásárolni. :K Mindenkinek más-és más a fontossági sorrend, Van aki fullos gépet szeretne (olyat ami esetenként még le is pippantja :DD ) másnak elegendő egy alap gép jó láthatósággal, más CSAK az iGO-hoz ragaszkodik, más pedig az igazán nagyméretű (7coll) monstrumokat helyezi előtérbe.
    Hiába mondunk akármit, csak a saját tapasztalat lesz az, ami alapján majd eldöntöd, hogy neked milyen gépre van szükséged. Sajnos ez a topik is elment az irányba, hogy valaki mond egy típust, a másik ahelyett, hogy mondana egy másik típust (előnyök-hátrányok, stb) elkezdi az előzőben írt gépet fikázni. Ettől senki sem fogja tudni eldönteni, hogy melyiket vegye meg!.....szerintem. :)

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Új hozzászólás Aktív témák