Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béci.

    csendes tag

    Sziasztok, eddig még soha se volt nem a legolcsóbb féle 500 Ft-os egerem, de éppen meguntam hogy 1 évente használhatatlanok lesznek a gombok, ezért gondoltam, hogy na most egy jóra beruházok.
    Nem vagyok fps gamer, őszintén letaglózott az összefoglalótok a témáról :D (le a kalappal az alaposság előtt)

    A kövi igényekre:
    -min +1 makrózható gomb legyen
    -kisebb fajta legyen, claw fogásnak
    -lehetőleg garis legyen, szóval első körben kiesik az ebay
    -nincs speciális gamer igény, szóval a legolcsóbb, ami azért nem teljesen gagyi :D
    -lehetőleg ne legyen csillogós-csicsás díszledes karácsonyfadísz......

    Első körben listátokból a Genius Maurust szemeltem ki (még a giccs is kikapcsolható rajta!), de gondoltam azért bekérdezek, hátha az évfordulóval jött valami csoda ajánlat / tudtok még jobbat mondani.

    Másodkörben igazából nekem nem büdös a használt sem, illetve ebayezés sem, de inkább csak akkor, ha tudtok valami kifejezetten tartósabb szériáról, ami jó eséllyel tovább bírja, mint az újonnan vett garis cucc?

    Illetve azt kérdezném, hogy van-e jelentősége annak, hogy milyen "edition"? mert ahol én helyben meg tudnám venni, van pl "Genius Maurus Land Series 2" meg sima Maurus (~ 600 Ft eltéréssel) ?

Új hozzászólás Aktív témák