Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    Próbáltam elolvasni a bevezetőt, de feladtam. Miért kell mindent ennyire elbonyolítani?

    Mondjátok meg nekem gyorsan, hogy asztali PC-hez, nem játékhoz, érdemes-e Bluetooth-egeret venni?
    A 2,4 GHz-esek zavarják a WiFi-met.
    Most vezetékes van, de gondoltam okosabb, modernebb leszek. ☺
    Amúgy a jelenlegim egy Labtec 800-as optikai egér (3 éves?), USB-vezetékkel, és az a bajom vele, hogy elmarad a mutató, szóval mozgatom az egeret, de a mutató nem követi néha. Lehet, hogy csak ki kellene pucolni?

    [ Szerkesztve ]

    Legyen minden jó!

  • LámaZ

    addikt

    válasz kemotox #55305 üzenetére

    Az este szétszedtem ezt, ami van, és kipucoltam lakkbenzinnel. Szívás volt, de most úgy néz ki, hogy jól működik, tehát van időm töprengeni ezen a dolgon.

    Legyen minden jó!

  • LámaZ

    addikt

    válasz Vanir #55312 üzenetére

    Mekkora gonosz vagy!
    Nekem a szemeim tönkrementek a sok monitorbámulásba, tudod-e?

    A nagy okoskodás, meg felsőbbrendűségi tudat helyett inkább azt mondd meg, hogy megrendeljem-e eztet?

    Legyen minden jó!

  • LámaZ

    addikt

    válasz Vanir #55312 üzenetére

    Most vettem annyi lelki erőt, hogy visszajöjjek ebbe a fórumba és érdemben reagáljak a hozzászólásodra, meg a másik kolléga aljasságára is, akit már ki is tiltottam az életemből.

    Ne képzeld magad a világ közepének!

    Azt, hogy te, ti itt összeszedtetek sok számotokra hasznos információt, az rendben van.
    Az már nincs rendben, hogy ha egy laikus feltesz egy kérdést, hogy egy konrét terméket megvegyen-e, vagy úgy általában érdemes-e – az én esetemben – megvennie Bluetooth-egeret, akkor utasítjátok, hogy olvassa el a hosszú bevezető összefoglalót, az már nem korrekt.

    Ha nincs időd rövid, tömör választ adni, akkor bízd másra, talán akad itt a fórumban normális ember, aki ért is az egerekhez, és nem önnön zsenialitásától van eltelve. (A bevezetőt egyébként én elolvastam, bár nem segített, mert első olvasatra engem is, mint bárki mást, aki először idetéved, csak lenyomott a sok információ, és hát ugye kellene továbbolvasni a linkeken is, ami rengeteg időt igényelne.)

    Te mit szólnál, ha bemennél az autószerelőhöz, és első körben arra utasítana, hogy tanulmányozd A-tól Zs-ig az autód szervizeseknek készült kézikönyvét? Vagy az orvosod elküldene a picsába – ahogy itt ti tettétek velem – azzal, hogy először olvasd el a betegséged szakirodalmát, majd utána tárgyal veled?

    Nagyon rossz ez a hozzáállás, és sajnos nem csak itt van jelen, másutt is találkozni ezzel, amely főleg nem sok élettapasztalattal rendelkező wannabe fiatalokra, vagy a munkájukba belehülyült öreg szakbarbárokra jellemző. Máshol meg, szerencsére, sikerült ezt visszaparancsolni az őt megillető kalodák közé, nem fertőzi, rombolja az életünket.

    Pedig csak egymás iránti tiszteletre lenne szükség, és tudomásul kellene venni olyan egyszerű dolgokat, hogy munkamegosztásra épül a társadalom, nem tanulhatunk ki minden szakmát – mert akkor folyamatosan csak olvasni, tanulni kellene (ami, bármennyire hangzatos és szép szólam, a gyakorlatban nem működhet soha, mert nem elegendő rá a fizikai idő) –, ráadásul a tanulás ma még feltételezi a sok ülést, olvasást, amelyek sajnos mind rombolják az egészséget. Ez lehet, hogy 20 évesen nem akkora probléma, de 50 év után már érződik az alkatrészek kopása.

    Ennyit szerettem volna megosztani a rendkívül kellemetlen és rossz emlékűvé átvedlő röpke ittlétem okán, és ígérem, soha többé ide, ebbe a fórumba be nem teszem a lábam, kívül tágasabb, nyugodtabb, élhetőbb a világ. Amúgyis megvettem már az egeret, egyszerűbb volt, mint itt idegeskedni.

    Legyen minden jó!

Új hozzászólás Aktív témák