Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SohanHUN

    csendes tag

    'hoy!
    Azt szeretném megtudni, hogy milyen egeret ajánlanátok a következő szempontok alapján;
    (A mostani egerem egy Trust MaxTrack, egy éves, és ez alatt az idő alatt sikerült lekoptatnom róla a festéket, többször házilag megjavítani a bal gombot, most viszont a jobb oldalának van egy aligha szervizelhető baja, magyarul szétnyomkodtam.)
    -játékra használnám, egy nap 6-8 órában, ezért a gomboknak strapabírónak kell lenniük
    -a mostani rágcsálómhoz hasonlóan "Claw grip" szerűen szeretném fogdosni, és szintén a mostanihoz hasonló alak sem lenne rossz, a hüvelykujj tartót ideértve
    -nem tudok sokat az érzékelőkről, viszont azt pontosan tudom, hogy nem lesz egérpadom, tehát az egér különféle bútorlapokon teljesítene szolgálatot
    -a vezetékest preferálom inkább, de ha vezeték nélküli és megbízható, azt sem bánom
    -most jön a nehéz rész, mégpedig én maximum 15.000 forintban gondolkoztam és gondolom ezért sem sikerült még találnom normálisat

    Előre is köszönöm a segítséget! :3

    Ui.: Nem vetem meg, ha úgy van az árkategóriában, hogy Kína -> eBay -> én. :)

Új hozzászólás Aktív témák