Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Legolas91

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis segitseget szeretnek kerni egy dontes meghozatalaban.
    Logitech G9x vagy Razer Imperator?
    Esetleg valami mas eger ebben a kategoriaban? A regebbi Razerekkel allitolag voltak gondok, akinek esetleg utobbi van irna 1 par szot? Egerpad? Vagy az mar szinte mindegy?
    Ha esetleg lenne egy G9x tulaj irhatna arrol, mennyire szokatlan az a forma es hogy megszokhato-e.

  • Legolas91

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egér vásárlásra adtam a fejemet, mivel a körülbelül 11 hónapos Razer Imperatorom beadta a kulcsot. (kb. minden 5. bal klikket duplának vett)

    Visszavittem oda ahol vettem, elküldték elvileg szervízbe ahonnan elvileg úgy jött vissza, hogy nem tudták megcsinálni. Mindezt azért írom az "elvileg" szócskával megtűzdelve, mivel mostanra ugyanaz az egér körülbelül 2500 forinttal drágább náluk.
    Tehát az sem elképzelhetetlen, hogy ők sufniban kicseréltették a razerrel egy zsírújra, aztán majd eladják, én meg visszakaptam a tavalyi árát, amire természetesen rádobva a már említett különbözetet lehetne egy ugyanolyan egerem.

    Viszont többet nem szeretnék Razert.

    Tavaly mikor szerettem volna egeret az Imperator illetve a Logitech G9x között vaciláltam, végül a Razer mellett döntöttem, visszagondolva rosszul.

    Most a Logitech termékek közül szemezgettem, de sajnálatos módon itt sem egyértelmű a választás.

    Szerettem volna megfogni, a kezembe venni a G9x-et, de a közelben egyik elektronikai áruházban (Saturn, Media Markt) sem volt kirakva.

    Szeretném kérdezni, hogy mennyire fura, illetve megszokhatatlan a kialakítása?

    Illetve milyen más egeret ajánlanátok ebben a kategóriában?

    Gondoltam még a G700-ra, de arról is olvasni, hogy nagyon hamar lemerül illetve hogy a görgő elromlik benne..

    Illetve a Performance Mouse MX is felvetődött, mint alternatíva, viszont arról semmit sem olvastam.

    Egy olyan megbízható egérre lenne szükségem amit évekig "nyüstölhetek", mindenféle probléma nélkül.

    Előre is köszi

Új hozzászólás Aktív témák