Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Altapapa

    újonc

    Sziasztok!

    Nézelődtem már erre-arra, de azért megkérdezem itt is, hátha személyes tapasztalatokból eredő információkkal is gazdagodom.

    Hosszú ideje G703 Lightspeedet használok, de mostanában nagyon fárad a kezem/csuklóm. Állítólag ezen a könnyebb egér segíthet, kipróbáltam 2 napra párom vezetékes pulsar v2-jét, és nem tudom, hogy placebo-e, vagy tényleg jobb, de kevésbé érzem fáradtnak a kezem, nehéznek tűnik utána a G703 lightspeed.

    Ebből kifolyólag elgondolkoztam azon, hogy veszek valami új, könnyebb egeret. Mit ajánlanátok? Eddig az Xtrfy M4 wireless és a Glorious Model I 2 merültek fel potenciális jelöltekként.

    1. Mennyi a keret? - ideális esetben 30 000 környéke, de ha nincs jó opció azon a téren, akkor hajlandó vagyok 60-ig is menni.
    2. Használtpiac játszik? - Nem igazán.
    3. eBay, külföldi rendelés játszik? - Persze.
    4. Mire használnád az egeret? - Böngészés, gaming, munka
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? fingertip/claw
    6. Mekkora kezed van? 19 hossz, 10 szél
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? - változó
    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) csak vezeték nélküli érdekel, lehetőleg fehér színben, ha van RGB, annak örülök, az extra gombok pedig mindig jók, igazából ha nem számítana a súly, akkor G502 X Plust vennék, az tuti :D

    Alta/Gergő ///// R7 7800X3D, RTX 4080 Super, 32GB DDR5 6000mhz - AW3423DWF #ultrawidemasterrace

  • Altapapa

    újonc

    válasz Synthwave #99743 üzenetére

    Igazából amíg nem fájt a kezem soha nem foglalkoztam az egér témával tudatosan, azt vettem, ami jól nézett ki, meg jól bírta, úgy fogtam, ahogy kézre esett. Így most a review nézegetések közepette próbáltam megválaszolni magamnak, hogy na akkor hogy is fogom valójában. A pulsar v2-t totál fingertipesen fogom, ritkán ér a tenyeremhez, a G703 az valamennyire támaszkodik a tenyerem külső felénél, kicsit ilyen "relaxed clawnak" mondanám talán. Kifejezetten claw gripet soha nem fogok, nem hajlítom be annyira az ujjaim, mint az online illusztrációk mutatják. Csatolok 2 képet, hogy melyik egeret hogy fogom meg ösztönösen, hátha az segít.

    Pulsar v2:

    G703: nem látszik olyan jól, de itt a kis és gyűrűs ujjak vonalában támaszkodik a tenyerem, azon kívül csak az ujjak.

    Alta/Gergő ///// R7 7800X3D, RTX 4080 Super, 32GB DDR5 6000mhz - AW3423DWF #ultrawidemasterrace

  • Altapapa

    újonc

    válasz brumm #99749 üzenetére

    Erre csak annyit tudok mondani így beugorva a beszélgetésetekbe, hogy itthon az AW3423DWF monitor 409 és 430k között mozgott, 409 volt az alzán. Ausztriai alzán pedig 320 volt. Elmentem és megvettem ott. De lengyelből is rendeltem már dolgokat jóval olcsóbban, mint itthon :D

    Alta/Gergő ///// R7 7800X3D, RTX 4080 Super, 32GB DDR5 6000mhz - AW3423DWF #ultrawidemasterrace

Új hozzászólás Aktív témák