Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz 0xmilan #90111 üzenetére

    Világért sem akarok beleszólni, de hogy őszinte legyek, ez a 14 napos elállási jog kicsit ahhoz hasonlítható, mint amikor bemész egy ruhaboltba és felpróbálsz egy ruhát, hogy jó-e, kényelmes-e.

    Olyan termékeknél, amelyek a napi használat során valamilyen formában folyamatosan közvetlen kontakban vannak az emberrel, azért azokat érdemes előtte kipróbálni.

    Tekintettel arra, hogy a legtöbb netáruháznak nincs fizikai boltja, amelyiknek pedig van kb. ott is az esélytelenek nyugalmával van lehetőséged megfogdosni a kívánt terméket, mert nincsenek kirakva (Pixel-t ne vegyük ide, ők az egyetlenek akiknél mindegyik termékből ki van rakva egy próba darab, de egy vidéken élő embernek ez sem alternatíva, hogy egy egér tapicskolásért feljöjjön Pestre), ezért a 14 napos elállási lehetőség szerintem egy jó dolog.

    Gondolom te sem örülnél annak, hogy kinézel egy 60+ ezres egeret (megtapogatni természetesen sehol nincs lehetőséged), megrendeled, majd amikor megérkezik pár nap után kiderül, hogy kényelmetlen, de visszaküldeni nem lenne lehetőséged ergo buktál 60+ ezer forintot. Jobb esetben felrakod HA-ra 50-55-ért, de már akkor is buktál rajta pár nap alatt 5-10 ezer forintot.

  • Csandi

    őstag

    válasz 0xmilan #90111 üzenetére

    Na de ha nem próbáltam ki honnan tudjam, hogy azt szeretném-e? Ha nem tetszik az üzletnek akkor nyisson bemutató termet, és ne lehessen online rendelni.

    A komoly vásárlási szándék pedig az, hogy tényleg megakarom venni valamelyiket, vagy ha 1-et rendeltem be akkor azt, nem folyamatosan ujakat akarok kérni, hogy ingyenbe legyen, de ahhoz ki kell próbálni.

    Ez főleg egérnél meg monitornál volt téma, mára már kialakult, hogy mit szeretek és mi jó nekem, ezért előre tudom egy termékről, hogy az jó lenne-e nekem vagy sem, de amíg ez nem így volt addig kellett próbálgatni.

Új hozzászólás Aktív témák