Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz ferni #88826 üzenetére

    Hát nem tudom. Ha irónia volt a részedről akkor ok. :D

    Az biztos, hogy amit gamer körben recoil-nak hívnak az igazából bullet spray inkább, aminek egyik tényezője a fegyver visszarúgása (recoil) a másik a cső huzagolása, akárcsak a való életben. Nem véletlenül tanítják való életben az AK-47 esetén, hogy célra tartó lövés esetén az ember célozzon a cél tárgy ( sok esetben ember :( ) bal alsó-közepére, mert a visszarúgás és a csőhuzagolás miatt jobbra felfelé hord elég erőteljesen az AK. Így egy rövid sorozattal konkrétan bal lábtól jobb vállig " ketté tudod vágni" a célpontot.

    Azért mondtam azt, hogy kizártnak tartom, hogyha a fent leírt módon kiürít a fórumtárs egy tárat 400 majd 1600 cpi-n úgy, hogy nem "tart ellen" a recoil-nak az egérrel, akkor más lenne a bullet spray pattern.

    Azt ugyanakkor el tudom képzelni, hogyha 1600-n játszik, akkor már izom memóriából annyit mozgatja (virtuálisan ellentart a recoil-nak) ellen az egeret, hogy fixen egy adott ponton marad a célkeresztje. 400-on nyilván, már többet kell ellen mozgatni picit az egeret, hogy ugyanazt az eredményt érjük el, mint 1600-on. Nekem legalábbis ez a gyakorlati tapasztalatom 800 vs 1600 vonatkozásában.

Új hozzászólás Aktív témák