Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Yodamest #88815 üzenetére

    "Jó az ilyeneket hagyjuk is, komolytalan."

    Miért? Mert véletlenül megoldná a nem létező problémát? Amit amúgy nem kell, mert értelmes egérrel nem lesz 3 mm-es LoD-od default.


    "A 3200 azt mondod használható, hát nem tudom, állítsd már be az egereden és nézd meg mennyit mozdul a kurzor 2cm húzással... konkrétan pontos használatra alkalmatlan, egy menüpontot nem tudnék mondjuk photoshopban megnyitni vele."

    Nem az volt a kérdés, hogy neked vagy nekem mi a kényelmes, hanem az, hogy használják-e (és hogy ezzel az egérnél lehet-e, jitter/smoothing nélkül) és a válasz (mindkét kérdésre) egyértelmű igen.

    "Tudok nélkülie élni, de azért 2022-ben egy 20K-s egérnél könyörgöm had állítsak már be PONTOSAN olyan dpi értéket amilyet én szeretnék..."

    Beállíthatsz, már két linket is kaptál. Nem is tudom, miért lovagolunk még ezen. :U

    Mindössze arra világítottam rá, hogy az Endgame egereket a Plug and Play-jel marketingelik a kezdetek óta, így ha amellett vettél ilyet, hogy de facto sztenderdnek tekinted a driver fontosságát, meglehet, hogy nem a jó terméket vásároltad.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Casanova*

    veterán

    válasz Yodamest #88815 üzenetére

    400 dpi a legjobb fps játékokba. 1600 dpi vel sokkal jobban felhúznak a fegyók,mint 400 dpi vel. Érdekes! Manapság az 1600 dpi a menő,nem is értem. Pl. Warzone-ba m4 assault no stockkal. 1600 dpi vel iszonyat felhúz. Nem lehet eltalalni az enemyt. 400 dpi vel sokkal kevésbé húz fel. Ez minden codban így van. Nem rég teszteltem ezt.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Új hozzászólás Aktív témák