Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Yodamest #88810 üzenetére

    "Ez is egy megoldás, elhiszem, de többszörösen kompromisszumos"

    Mi a kompromisszum? Übererterjedt, nem AKKORA váltás (nem mittomén 450-ről jönnél), szinte mindenen hozzáférhető driver nélkül is, és egyszer kell átszámolni a régi sensitivityt.

    "De ezen felül ott van az is, hogy tegyük fel alapból 3mm LoD van beállítva az egéren és csak a szoftveréből tudod módosítani, akkor mi van? "

    Tapefix, ami kb. 10 másodperc és 1forint 20 fillér, de normális, új egérnél nem lesz ilyen.

    "nekem nagyon teszik az Xm1 RGB világítása."

    Azt hittem, hogy az XM1r-ről beszélünk, annak nincs. Egyébként szép, különösen az áttetsző és átlátszó (az r-ből is), de +10 gramm a fényekert az nálam mindenhogy no thx.

    "azért a szoftveres támogatottság elég fontos több szempontból is, erre akartam csak rávilágítani, és ennek fényében gáz amit az EGG művel azért."

    Régóta van rá megoldás, kaptál linkeket is, így nem értem, mi a probléma. Ennél az egérnél a szoftver csak extra, és ez az első XM1 óta így van. Soha nem azok voltak a célközönsége, akik nem tudtak élni telepítendő driver nélkül...

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák