Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varoz

    őstag

    válasz dobragab #48122 üzenetére

    Mindig jut valaki okos, aki jobban tudja, mint ti? :DD

    [ Szerkesztve ]

    hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

  • \/ulp

    csendes tag

    válasz dobragab #48122 üzenetére

    Fúú, keményen félreértettél... :DDD Na vegyük sorra.

    Csak azért gondoltam, hogy ha bárki meglát valahol egy régebbi, de ajánlott egeret, akkor az Egérajánlót látva nyugodtan megvehesse. Persze, tudom, ezek szerepelnek az ÖF-ben, de az itteni kérdezőket látva sokan még az I. fejezetig sem jutnak el*. Igaz, ez már az ő baja.

    Értem én, hogy a TODO lista miért nem ajánlott, csak Vanir #48101 hozzászólásából nekem az jött le, mintha minden Egérajánlón kívüli egér rossz lenne. Ezért említettem ezeket az egereket, hogy biztosan közöttük is még lehetnek jók, de egy szóval sem említettem, hogy mind az lenne. Amúgy Tesoro teszt már megvolt, a CM-et most olvasom.

    Ezzel egyetértek, én is ott szoktam olvasgatni, ha egerekről van szó.

    Nem hiába hagytam ki két sort, semmi köze nem volt ennek a mondatnak az előtte írtakhoz. Nem az itteni őslakókra, hanem a kérdezőkre* értettem.
    Igen, tisztába vagyok vele, ahogy kb. mindennel, ami itt folyik, mivel már +8 hónapja rendszeresen követem a topikot. Amúgy gratulálok a MouseTester , az ÖF és a topik vezetése miatt is, biztosan sok munka volt/van mindegyikkel. :C

    (#48123) Varoz
    Hé, én mondtam meg, hogy mi a DA-d natív felbontása, és hogy a MouseTesternél a Hz-nél van valami probléma, úgy hogy legalább te állj az én a sötét oldalamra! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák