Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ManY

    senior tag

    válasz Khaosz55 #38709 üzenetére

    Mindenképpen próbáld ki...
    nekem nemrég sikerült csőbe húznom magam azzal hogy látatlanban vásároltam egeret...
    10 rongyot majdhogynem kidobtam az ablakon,
    szerencsére több gépünk van szo "újra tudtam hasznosítani" a vadi új egeret egy ritkán használt gépnél :(((

    Viszont ami feltűnt hogy az általad említett 3 egérből 2-t próbáltam
    és nekem tök más volt mind a 2 érzésre... kényelemre meg főleg
    a logitech amit nem próbáltam az viszont teljesen másnak néz ki mint a másik 2
    tehát már egy 3. fajtáról beszélünk :D (vagy legalábbis ránézésre szimmetrikus)
    szóval szerintem döntsd el azt is hogy neked most akkor mégis mi az igazán kényelmes
    szimmetrikus egérből elég nagy a választék ha a logitech volt a kényelmes
    viszont a spawn inkább hasonlít az általam favorizált kialakításra de számomra mégsem volt rajta elég hely
    a savun pl egyáltalán nem tudtam "pihentetni" vagy nem olyan mértékben a gyűrűs és a kisujjam
    míg a spawnon azért nehezen de kivitelezhető volt
    viszont játék közben már ráfeszülős nehogy lecsússzak ha emelem :D

    én nem nagyon értek hozzá és nem vagyok túl nagy spíler sem, de munka miatt fontos az ergonómia azaz a kényelem :D
    szerintem először döntsd el melyik a legkényelmesebb számodra és utána kérdezgess hogy ahhoz hasonlót mit tudnak ajánlani a !helyi hülyék- pozitív értelemben! :R
    de lehet még egyszerűbb ha visszaolvasol egy kicsit és megkeresed az ajánlott termékek listáját valaki hozzászólásában vagy megpróbálsz beszerezni valamit az összefoglalóban említett egerek közül (ebben az esetben ha sikerrel jársz elég olcsón kijöhetsz a történetből) :K

    szerk:
    közbe a linket dobták a fejünk fölé :D
    erre tessék: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák