Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobragab

    addikt

    válasz Nxn908xxx #34396 üzenetére

    Logitech Gaming Software-t telepítsd.
    Windows csúszka szigorúan középen.
    Remélhetőleg játék közben nem szeretnél a dpi-k között ugrálni, ha mégis, megoldható.
    Sokaknak nem jó böngészéshez, office-hoz, stb. ugyanaz a dpi, és gyorsítás, mint játékban. Ha neked mégis jó, akkor csak az Alapértelmezett profilon változtasd az alábbiakat, nem kell másik.
    Ha neked se jó ugyanaz, az Alapértelmezett profilt úgy állítod be, ahogy akarod, és a játékoknak (vagy külön-külön, vagy egyet az összesnek) létrehozol egy profilt, ahol 1 dpi-szint van, és az 800, jelentés gyakorisága 500 Hz, gyorsítás kikapcs. Utána játékonként az in-game érzékenység beállítással az általad kedvelt szintre hozod. Ennyi.

    Gyorsítás: a játékok zöme raw input-ot használ, ami azt jelenti, hogy a windows-csúszka és a windowsos gyorsítás nincs a játékon belüli beállításokra hatással, vagy legalábbis be lehet ezt állítani. Ha biztos vagy benne, hogy minden játékod ilyen, vagy böngészéshez sem kell neked gyorsítás, nem muszáj új profil, de szerintem biztos, ami tuti.

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Új hozzászólás Aktív témák