Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drtimot

    aktív tag

    válasz whYz #26567 üzenetére

    Kinzu v1-ből sajnos sok különböző működésűt kifogni, firmware változat szerint. Bizonyos verzió felett javították az accelt, aztán később behoztak egy csomó angle snappinget, ami sokakat zavart. De igen, a legfőbb pozitívuma a v2-vel szemben a sebességtűrés.

    Volt V1 és V2 kinzum is (hardveraprós archívumomban talán megtalálható, amikor mindkettőn továbbadtam), és a gombok egyáltalán nem voltak ugyanolyanok, még ha elvileg mindkettő alatt ugyanaz a TTC volt. (bár nekem görcsölt a kezem a méretüktől hosszútávon, de barátnőmnél maradt egy ideig.) V1 hibátlanul ment egy évig, érezhető erős accel nélkül, mielőtt megváltam tőle. (az egértől, nem a barátnőtől) A v2-ben a kapcsoló feletti műanyag 3 hónap alatt szétkopott és használhatatlan lett. Garanciális csere után ment rögtön apróra.

    Ebayen amit manapság találsz olcsó bulk kinzut, az mind v2 már tudtommal, legalábbis a legolcsóbbak mindenképp. Egyébként a Kanát tényleg érdemes megfontolni helyettük, csak figyelni kell, hogy nagyobb a mérete (ez nekem pl. pozitívum volt), és más érzésűek a kapcsolói, ami megintcsak preferencia kérdése.

    Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

Új hozzászólás Aktív témák