Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz LW #16247 üzenetére

    Milyen egeret válassz?
    Szerintem érdemes várni valami bestbuy logitechre itt hardverapron. G400, G5 és G500 is nagyon jól bírják és jó egerek

    Felteve, ha valakinek bejon a fogasuk.

    Regen, amig mukodott, imadtam az MX700-at, de most hetvegen total hulyet kaptam anyam MX500-atol, annyira nem all kezre az MX Revo utan.

    Tul elesen kanyarodik kifele a jobb gomb, es hamar vege van az egernek.
    Raadasul ahol gyurusujjal szoktam tamasztani az eger jobb oldalat, pont van egy el az MX5xx-eken. :(

    Szoval egeret csak megtapizas utan szabad venni.

    (Mondom en, aki ugy vette az elso MX Revot 2007-ben, hogy bedoglott az MX1000, es azonnal kellett valami a nagykerbol helyette.
    MX1000 meg mar nem volt kaphato, igy nagy durcasan megvettem az utodjat, amit a kepek alapjan tul radikalis formajunak tartottam, el sem tudtam rola kepzelni, hogy kenyelmes. :DDD)

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • maestro87

    őstag

    válasz LW #16247 üzenetére

    Hogy a fenébe lehet tönkretenni a vezetékét? Sokszor földhöz vágta vagy mi? A vezeték nálam alig mozdul valamit.

    Igen én is olyat keresnék aminek a mikrokapcsolója jó minőségű! Nekem pl. egy időben ez az olcsó Genius csinálta azt, hogy duplán clikkelt, de bejáratódott és elmúlt ez a probléma. Nem tudom milyen mikrokapcsoló van az újabb egerekben, de ha lehet jó minőségű Omron kapcsolóval helyettesíteni akkor az sem probléma.

    Az egér talpak kopnak? Miből vannak azok radírból? :) Én mostanában szövet alátétet használok és nekem bevált, nem kopik a talpa.

Új hozzászólás Aktív témák