Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Synthwave #15659 üzenetére

    Értem, hát néha vagyok én is így ezzel. Bár most eladtam a VGA-mat, és komolyabbra váltok, szóval van egy kis pénzmag! Nem Icemat, ezt egy üveges készítette nekem tavaly, 300*250mm-es darab! Ha teflon van az egéren annak van egy enyhén "érdes" hangja, meg lehet szokni, inkább akkor feltűnő ha nem én ülök a gép előtt, de Skatezzel ez a hang megszűnik, hangügyileg, olyan mint ha az asztalon húzgálnám az egeret, teljesen más. Viszont csúszásban a glide vagy a skatez verhetetlen, mint ha olajon csúszna, még a legnehezebb egerek is kezesbáránynak tűnnek rajta. Ugye claw grip-ben használom az óriási kezem miatt, nekem így nagyon kényelmes. Bár az igazsághoz hozzátartózik hogy összesen heti fél-egy órát ülök az asztali gép előtt, akkor játszom, amúgy pedig laptopról tolom, és nem igazán van időm/kedvem játszani, inkább csak kipróbálom az újabb gameket és egy fél óra múlva már le is teszem. Igen, már régen eladtam, de nem nehéz csinálni másikat, csak 3.0-át kell szerezni, bár most egy IMO 1.1 modon gondolkodom (3.0 és WMO már volt bőven), lassan nekiállok valamelyet keresni és átalakítani!

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák