Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Renato1993

    tag

    válasz Tothgera30 #13106 üzenetére

    Úgy értettem hogy az általános dolgokon túl (ami minden egérre vonatkozik) olyan infó ami "leminősítené". Én ezt az egyet találtam hogy kettőnek lézeres a szeme, de ha tudsz más visszatartó tényezőt akkor megköszönném ha leírnád, és nem csak belinkelnél egy 2080 szavas szöveget...

    Egon
    Az MM meg a Saturn kínálata eléggé követhetetlen,
    a Pixeles tippet meg kösz, mert rémlett hogy más témában is ajánlották hogy ki lehet próbálni a cuccokat ott, csak a bolt neve nem jutott eszembe :D
    Mondjuk a webshopjukat nézve pont azok az egerek nincsenek nekik amiket kinéztem :S

    WolfheartGR
    Visszaolvasgattam, és már akkor is láttam hogy linkelted másnak, de én is köszönetet mondok értük! A cyber snipa stinger kívülről ugyan az mint a Gigabyte, szal még jól is tudok hasonlítani :)
    A Steelseries Ikari Optical tényleg jónak tűnik, látszik rajta hogy figyeltek az ergonómiára, pl a felülnézeti képen hogy a jobb gombja hosszabbra van hagyva, mint ahogy az emberi kéznek is középső ujja a leghosszabb.

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

Új hozzászólás Aktív témák