Új hozzászólás Aktív témák

  • ferni

    őstag

    válasz Evil Snowman #88827 üzenetére

    ja hogy a pattern.

    én arra értettem, hogy nem állítja a DPIhez a sensit. :DDD

    hivatalosan mondjuk a 400 dpi 1 sensi = 800 dpi 0.5 = 1600 dpi 0.25

    én csak Valozok meg CSzek, ott fixen nincs így, ha a CODban kajak így van, akkor valamit nagyon elcsesztek a játék fejlesztésében.

    Milyen egered van Casanova?

    Lehet a szenzorba van dpi deviation és hiába állítod a megváltozott DPIhez a sensit mégis többnek érződik emiatt.
    Másra eskü nem tudok gondolni, mert ilyennek nem szabadna lennie a játékban.

    Mert az egered ha azonos az eDPI (dpi és a sensi szorzata) 400, 800, 1600 dpin beállítva, akkor te neked az egered fixen ugyanannyit halad az egérpadon, nincs lényegi különbség abban amit te írsz. Vagy nem egyenletes a sensi állítás, mint ahogy én azt leírtam.

    Próbáld ki egérpad bal széltől a jobb széléig mennyit fordulsz 360ban a különböző dpin, ha ez a táv azonos és kajak másabb a recoil valami gubanc van a rendszerben.

    "Még állítgatnia sem kell. Menjen oda egy szabad falfelülethez, engedjen ki egy teljes tárat 400 majd 1600 dpi-n. Erősen kétlem, hogy más lenne a recoil pattern."

    Ez meg a másik opció, itt a sensi hogy mozgatja az egeret szóba se kerül ugye. Lehetetlen, hogy másabb legyen.

    Sztem a magasabb DPI valahogy magasabb sensit eredményez azért érzed azt amit. Próbáld ki az egérpados baltől jobbig módszert azonos eDPIn teszteled-e ezt, mert itt elcsúszhat nálad érzetre a dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák