Új hozzászólás Aktív témák

  • misirulez

    senior tag

    Sziasztok

    Rengeteget egerezek, de nem szgépes játék miatt, viszont hasonló.
    Idén elkezdett fájni jobb huvelykujjam szóval gondoltam ez valami inhuvelygyulladás lehet.

    szereztem egy ilyen vertikális gamer egeret (trust rexx) de elég nagy csalódás. Ugyanazon az egérpadon is jóval hangosabban siklik mint az eddigi mionix naos 7000-em. ráadásul alig érzem azt hogy lényegesen változna tőle a csuklóm tenyerem helyzete, éppen csak pár fokot fordul)

    Valószínű, hogy inkább másképp próbálom a huvelykujj problémámat megoldani (egyébként egerezés közben nem fáj, de ha valamire rá akarok szorítani pl palack kinyitás az elég fájdalmas) Ehhet kérnék tippeket, láttam h léteznek ilyen tépőzáras fásli szeruségek, van valakinek tapasztalata?

    Illetve a naos 7000-em kezd elhasználódni, (görgője már alig mukodés hiába takarítom) szívesen cserélném azt is de ahogy látom most ami nem visszalépés lenne az naos QG, senki nem árulja itthon.
    Esetleg hasonló kialakítású (ergonomikus) magas minőségű egeret tudnátok javasolni.
    Ami fontos hogy nagyon könnyen csússzon tartós (tefon?) talpai legyenek (vagy pótolható legyen), és ha izzad a tenyerem akkor ne ragadjon tőle az egér ( :)) ) Ár nem számít.

    Illetve egérpadbot is cserélném már elkopott. olyanra ami könnyen csúszik és halk.
    (trust rex, olyan hangot ad mintha csiszolnék valamit egerezés közben)

Új hozzászólás Aktív témák