Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz tixem #73493 üzenetére

    "az emag most már évek óta hagyományosan erős bf-t tart.[..]"

    Az a helyzet, hogy nem nagyon szoktam figyelni a kínálatukat, mert a Media Markt-ot preferálom, a kiváló ügyfélszolgálatuk miatt, és hogy itt helyben, mindent el tudok intézni. (Esetleges elállás, visszavitel, stb.)

    Az Emag pedig a tulajdonosi kör, és a "határon túli üzemeltetése" miatt nem szimpatikus.

    Az tény, hogy a tegnapi kávégépes akcióik tényleg nem "kamu" akciók voltak. Több típus az árukeresőben is ellenőrizve bizony mindenhol sok tízezer forinttal volt drágább. (Az eredetileg 100.000-150.000 forintos kategóriában.)

    No, erre már azt mondom, hogy kedvezmény. Még ha nem is az USA-ban jellemző 80-90%-os.

    "Maxgaming-es rival 600-at nézted, vagy már nem aktuális? na látom megtaláltad "

    Igen, köszönöm szépen az ajánlatot! :K Mit kell tudni róluk egyébként, megbízható cég?

    Ahogyan említettem, a Steelseries Rival 600 esetében bíztam egy legalább 50%-os "Fekete Péntek" kedvezményben.

    Ennek az egérnek az átlagos ára 25.000 forint az összes ismert webáruházat figyelembe véve... Úgy 12.000-13.000 forintot még szívesen kifizettem volna érte; de 18.000-20.000 forint bitang sok egy számítógépes egérért. Rájöttem, hogy annyit nem akarok költeni a célra.

    Jelenleg a CoolerMaster MM530 és a HP OMEN 600 között vívódom; előbbi bőven 10.000 forint alatti áron, utóbbi, az Euronics-nál most 12.000 forintért megvásárolható.

    Majd írok, hogyan döntöttem. :)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák