Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomi_Sci

    őstag

    válasz 5150 #70867 üzenetére

    Nagyjából annyira hatékony mint a kapcsoló tetejét levenni és hajlítgatni a fület. Bele kéne tenni az összefoglalóba is, hogy mostantól senki ne álljon neki kicsérélni a hibás kapcsolóit, mert megjött A KONTAKTSPRAY ami gyógyír minden problémánkra. Atyaég :W

    Különben nem emlegetnéll egér kontaktspraybe "áztatásás" szerű hülyeségeket.
    Semmi szükség az erőlködésre ;)

    Az utólagosan hozzáfűzött "megkér valakit" hogy csinálja meg helyette nekem igencsak kihagyott lépcsőnek tűnik a felsorolásodban, amit "megoldásként" tálaltál :)
    Ez a mondat sajnos értelmetlen. Az utólagos hozzáfűzést egyébként láthatod a hozzászólás alján, olyankor odakerül, hogy szerkesztve. A kolléga hozzászólásában ha tovább olvasol az első két sornál, akkor láthatod, hogy konkrétan keres innen valakit, aki megszerelné az egerét. Vagy az nem "megkér valakit"? :C
    Asszem én ezt elengedem...

    Tukolp:Továbbra is a kapcsoló vásárlást javaslom neked az itteni HA-s kollégától, fillérekből megvan. Ha nincs ismerősöd akinek van pákája, akkor szerintem itt is lesz jelentkező. Jövőhét után ráérek én is ilyesmire. Értelemszerűen a cserealkatrésszel együtt illik odaállítani a műveletet végzőhöz, ha ez nem lett volna világos valakinek :U

    Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

Új hozzászólás Aktív témák